Nowe wozy paszowe SANO TMR Profi

Od tego roku Sano rozszerzyło ofertę wozów paszowych o wozy Kompakt i Duo Nowa generacja. Ta linia wozów paszowych umożliwia dobranie najlepszej kombinacji  wyposażenia dodatkowego spośród wielu oferowanych opcji.

Sano TMR Profi Kompakt Nowa generacja obejmuje wozy o pojemności 7-14 m3. Jako nowość wprowadziliśmy wóz Kompakt 8T, który swoją niską, kompaktową budową doskonale wpisuje się w zapotrzebowania hodowców mających niskie obory.

Sano TMR Profi Duo Nowa generacja to wozy o pojemności 14-30 m3, które w zależności od wielkości i przeznaczenia zostały pogrupowane w następujące typy: Duo 1814/2218/3022.

Na uwagę zasługuje też nowe rozwiązanie systemu ważenia Wireless, które polega na bezprzewodowej obsłudze systemu ważenia za pomocą fal radiowych. System ten najlepiej sprawdza się przy zastosowaniu dwóch terminali wagi. Jeden terminal umieszcza się wtedy w ładowaczu, a drugi w ciągniku.

Dodatkowo oferujemy obecnie dodatkową ochronę skrzydeł ślimaka oraz zbiornika przez zastosowanie powłoki stalowej Silonox, która przedłuża żywotność maszyny i  sprawdza się szczególnie w tych gospodarstwach, gdzie wóz paszowy jest intensywnie eksploatowany.

http://www.sano.pl